Fındık Toplama Makinesi Fiyatları 2017

Yeni nesil fındık toplama makineleri sayesinde 2017 yılına daha ekonomik girerek hem zamandan hem de enerjiden tasarruf ederek geçirebilirsiniz. Fındık toplama makineleri fiyat ve performans açısından değerlendirildiğinde oldukça başarılı sonuçlar çıkmakta. Ülkemizde ilk olarak üretimi yapılan bu makineleri incelediğinizde zamanı el ile toplamakla geçirdiğinize çok pişman olabilirsiniz. Çok hızlı ve seri bir şekilde fındıkları toplayan fındık makineleri ile gönül rahatlığı ile çalışmak mümkün.

Fındık Toplama Makineleri

Bildiğiniz gibi dünya fındık borsasında ülkemizin yani Türkiye’nin rolü fazladır. Ancak hak ettiği değeri bulmayan fındık fiyatları fiyat ve performans açısından ters orantılıdır. Dünyaya açılan ticaret ürününde Türkiye’nin yüzdelik pasta diliminde oranı %72 oranında olup, oldukça fazladır denilebilir.

Fındık toplama ise basit olmayıp geleneksel yöntemler ile toplandığı için pazar payında kaliteli sınıftan ayrışabiliyor. Bu nedenle bu sektörde artık makineli tarım gelişmekte. Söz konusu fındık toplama makineleri giderek önemini artırmış, Karadeniz bölgesinin önemli tarım araçlarından biri haline gelmiştir.

Fındık toplama makine fiyatları ise marka ve işlem hızlarına göre değişebiliyor. Bunları incelemek istediğimizde ciferalli markası V1200 ürünü ön plana çıkmakta. Sadece fındık toplamak dışında ceviz gibi ürünleri de toplayan bir makinedir. Ürünün satış fiyatları ise 4000 TL üzerindedir. Sektörel bazda daha gelişmiş ürün ise hasatsan markası bünyesinde satışı yapılmaktadır. İşlerinizi profesyonel bir şekilde ilerletmek istiyorsanız bu şirket sizlere daha fazla imkanları ile yardımcı oluyor. İlgili bayilikleri ise buradan öğrenmek mümkün:

http://www.hasatsan.com.tr/Bayi-Servis

Daha detaylı bilgi için

+90 264 378 00 60
+90 264 274 88 83
Büyükesence Mah. D.100 (E-5) Yan Yol Cad. No: 349
ERENLER / SAKARYA / TÜRKİYE

Yazar Hakkında: FındıkTV
İlginizi Çekebilir
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Kosgeb kayıt